Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Мовна освіта та досконале володіння рідною мовою є одним із чинників "Базового компонента дошкільної освіти в Україні". Концепція дошкільного виховання передбачає "оволодіння мовою як найціннішим скарбом нації, плекання любові до материнського слова як першого й могутнього наставника людини, як найдієвішого вияву національної культури". Мовлення завжди було і є тією річчю на яку завжди звертають увагу. Чи це маленька дитина, чи високий чиновник, не має значення, але той і той має вміти спілкуватися на своєму рівні. Часто піднімається проблема що до неправильної вимови дітей. Формування правильної вимови у дітей – це складний процес, дитині потрібно навчитися керувати своїми органами мовлення, сприймати зверненне до неї мовлення, здійснювати контроль за мовленням оточуючих та власним. В роботі з дітьми (а особливо з тими, що вже мають порушення мовлення) велику увагу необхідно приділяти розвитку функції дрібних м’язів рук. Це можна робити за допомогою пальчикових вправ, пересипання різних круп, тощо. Також можна у домашніх умовах розвивати силу дихання, що є важливим моментом при формуванні мовлення, адже, якщо небуде правильного дихання, то і небуде правильного мовлення. Це ігри в короблики на воді, бульки, “снігопад” за допомогою вати зм’ятої у клубочки, тут ваша, батьки, фантазія. Шановні батьки прошу вас запам’ятати, як дитина думає, так і буде писати. Отже, мами і тати, якщо ваша дитина не правильно розмовляє, або має проблеми у вимові окремих звуків прошу на це звернути увагу. Пропоную вашій увазі... Пам’ятка для батьків: · питання, що стосується виконання домашніх завдань, з’ясовуйте з вихователем чи логопедом; · займайтеся з дитиною, граючи з нею; · виправляйте недоліки мови дитини доброзичливо, спокійною, без критики; · розмовляйте з дитиною під час будь-якої діяльності; · вчіться уважно слухати дитину, дивлячись їй прямо в очі · завжди відповідайте на запитання малюка, витримуйте паузу після запитання; · прочитавши оповідання, - розгляньте разом ілюстрації, поставте непрямі запитання –що було до того? що сталося потім? запропонуйте дитині переказати його; · Любіть дитину й хваліть її за позитивні вчинки та правильні відповіді. · Пам’ятайте! Ваша мова- зразок для наслідування дитини.
created 19 травня 2021
created 10 листопада 2020