Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Історія

Корецький інклюзивно-ресурсний центр Корецької міської ради Рівненської області ІНФОРМУЄ З 31.05.2019 офіційно працює Корецький інклюзивно-ресурсний центр Корецькоїї міської ради Рівненської області. Директор Корецького інкюзивно-ресурсного центру Корецької районної ради Рівненськоїї області – Дець Ніна Андріївна. E-mail: korecirc@ukr.net В центрі працюють фахівці: вчитель-логопед – Павловська О.С., практичні психологи – Тарарова А.І., Копель Ю.В., вчитель-реабілітолог – Кучерук Р.Р. Корецький ІРЦ розташований за адресою: м. Корець, вул. Київська, 71, Корецького району, Рівненської області телефон директора: 096 290 84 81 Діяльність Корецького інклюзивно-ресурсного центру спрямована на забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти (в тому числі у професійно-техничних навчальних закладах) шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з ООП. Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини здійснюється за попереднім записом узгодженого з адміністрацією інклюзивно-ресурсного центру. Для комплексної психолого-педагогічної оцінки необхідна наявність таких документів: • письмова заява батьків (одного з батьків) або законних представників дитини (далі – заява) та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини (заповнюються в Корецькому ІРЦ); • документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників; • свідоцтво про народження дитини; • індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності); • форма первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідки від психіатра. У разі, коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, додаються: • психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу; • зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки, інші творчі роботи дитини; • документи щодо додаткових обстежень дитини. У разі, коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до центру подаються: • попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки; • висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.